Elmera % 100 Doğal Pamuk Müslin Kumaş

₺30,00
Vergi dahil

Elmera % 100 Doğal Pamuk Müslin Kumaş

150 cm en

Adet

  • Elmera Güvenli Alışveriş ve Ödeme Sistemi Elmera Güvenli Alışveriş ve Ödeme Sistemi
  • Elmera Hızlı Teslimat Servisi Elmera Hızlı Teslimat Servisi
  • Elmera Hızlı Müşteri İlişkileri Elmera Hızlı Müşteri İlişkileri

Müslin Kumaş

 

Müslin kumaş doğumdan önce bebeğiniz için yapacağınız alışveriş listesinize eklemeniz gereken ilk ürün olmalıdır. Müslin bez kumaşlar ile dikeceğiniz örtüler, mendiller, bebek bakım örtüleri, kundak örtülerini bebeğinizin doğumundan itibaren güvenle kullanabilirsiniz. Dünyaya yeni gelen bebek doğar doğmaz tüm günlerini gelişme süreci içerisinde geçirir. Bu süre zarfında sindirim faaliyetleri gelişim süreçlerinin en önemli parçasıdır. Bebeğinizi emzirme süreciyle beraber gaz sancıları da baş göstermektedir. Bu durumda gaz sancısının giderilmesi için bebeğinizi omzunuza almanız ve sırtına masaj yapmanız gerekmektedir. Bu noktada bebeğinizin kıyafetinize teması yerine onun sağlığı için müslin bezden dikilmiş bebek omuz örtüsü kullanmanız daha doğru olacaktır. Müslin örtü size her zaman pratik bir kullanım sağlayacaktır.

 

Müslin örtü temizlik ve kullanım kolaylığı sağlamasının yanında bebeğinizin hassas cildini de korumaktadır. Doğumdan sonra bebeğinizin cildi henüz yeterli kalınlıkta değildir. Bu yüzden ekstra koruma sağlayan nitelikte müslin kumaşlardan yapılan bebek bakım örtülerini kullanarak bu korumayı sağlayabilirsiniz.

 

Müslin Kumaşlar Ne İşe Yarar?

 

Yeni doğan bebeğinizin cildi oldukça hassas ve korunmasız yapıdadır. Müslin kumaş materyalden yapılan bebek ürünleri bebeğinizin cildini dış etkenlerden korurken ihtiyacı olan sağlıklı ortam koşullarını da sağlamış olursunuz.

 

Müslin Kumaşlar Hangi Alanda Ne için Kullanılır?

 

Doğal yapılı, yumuşak bebek tekstil ürünlerinin kumaş materyali müslin kumaşlardır. Müslin kumaş aynı zamanda dünyanın en eski kumaş türleri arasında bulunmaktadır. Müslin kumaşlar; kundak, bebek omuz örtüsü, ağız mendili, uyku örtüsü, alt değiştirme örtüsü, havlu, bornoz, battaniye ya da güneşlik çok alanlardakullanılabilir.

100 Öğeler